17
دیدگاه بگذارید

17 دیدگاه ها
0 پاسخ دادن به
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ
پرطرفدارترین نظر
17 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
حفصه از خارجه

احسن وتشکر از خواهر گرامی فوزیه رضایی که چنین زیبا به شرح زندگی مرحوم شیخ امین وکارهایش پرداخته اند خواندنی بود

دانشجوی. علوم. پزشکی

هم اکنون حدود ۸. نفر. از. نوه. های. مرحوم. شیخ امین. نظافت. در شته های. علوپزشکی. وداروسازی. در شیراز. بندر عباس. واوز. مشغول. بکار. وتحصیل. وتدریس. هستند که در حقیقت حرفه. خانوادگی. خود. را به صورت. امروزی. وعلمی. ادامه. میدهند.

اوزی. از. دبی

درمتن. مطالب. گفته شده. است که. ۸. نفر. از افراد. این خانواده. در رشته های. علوم. پزشکی. تحصیل کرده اند. اما. متاسفانه. هیچکدام. از انها. در شهر. ابا. واجدادی خود. مشغول. نیستند. که. جا. دارد که. بزرگان خانواده. شیخ. امین. انها. را ترغیب. به. خدمت. در اوز. نمایند تعداد ۴. پزشک. و۳. داروساز مایه. افتخار. شهر. هستند. از. خانم رضایی هم. بابت. این. اطلاع. رسانی. تشکر. میکنیم

شهربانو

خدا رحمتش کند کوچک که بودم حدود۵ساله مرحوم شیخ امین پوه از پایم درآورد خدابیامرزدش

عبدالله خضری از تهران

بسیار عالی و یادآور خاطره های دور دست بود.موارد مختلف به زیبایی تشریح شده بود. کار این بانوی فرهیخته در زنده نگاه داشتن یاد و خاطره کسانی که عمری را در خدمت به مردم سپری کرده اند قابل تقدیر است.

پیمان

احسنت. اوز را به بلندای آوازه اش باید شناخت

داوودیان

تشکر از نویسنده خاطره شیخ امین برای هرکس جالب وخواندتی است

مهرداد انداچه

سرکار خانم رضایی دستتان درد نکند گزارش عالی بود

محمود خضری

یاد مان گذشتگان ارزشمند است

ناشناس

درود بر شما بسیار عالی و خواندنی بود …سپاس

عبدالله نظافت

با سلام و تشکر از یاد آوری نام ایشان . بارها خاطرات این بزرگ مرد توسط پدر بزگم در دوران کودکی برایم نقل شده به خصوص داستان این مورد سرطانی که هنوز برایم جای حیرت و تعجب دارد یا داستان مردی که توسط لگد الاغ چشمش از حدقه بیرون امده بود و ایشان با بخیه آن را در سر جایش قرار دادند و سالها بعد هنگام انجام معاینات چشم وی در کشور آلمان و توسط چشم پزشک . آن پزشک از شدت تعجب به او گفته بود اگر مردی چشمانت را اینگونه درمان کرده حتما سینوحه (پزشک فرعون در عهد… ادامه »

ناشناس

من فاطمه خضرى ساکن دبى از خانم فایزه رضایى قدر دانى فراوان دارم که چه نیکو وبجا از آن بزرگمردِ همیشه جاوید یاد کرده و کارهاى اعجاب انگیزِ آن بزرگوار را بر شمرده همه را من از زبان مادر بزرگم حاج زینب و مادرم میشنیده ام بارها و بارها و آن شیر زنى که از بام پریده و بچه اش را از دهن گرگ در آورده زنِ سلمو در لردِ درِ بوده وهنگامیکه شیخ امین روده هاىِ بچه را درون شکم فرستاده وسپس شکم را بخیه زده مادرم از اول تا آخر باچشمان خودش دیده و همیشه براى ما تعریف… ادامه »

امید

یاد گذشتگانمآن بخیر وبرای کسانی که سالیان سال از زادگاه دور بوده اند خواندن چنین خاطراتی بسیار گرنبهاست فوت مرحوم شیخ امین درحد طبابت اوز درآنروز یک ضایعه بود خدابیامرزدش وتشکر از خانم رضایی

فاطمه العوضی

عالی بودباید خانم فایزه بیشتر تشویق شودتا با گذشتگان خدمیگزار به مردم بیشتر آشنا شویم

قادری

تشکر از فاطمه رضایی وواقعآ داستان شیخ امین جالب وخواندنی بود

همشهري .

گزارش جالبی است اما با خوندن بخشهائی از آن مو به تنم راست میشد و نتوانستم تا آخر بخونم .تمام این مطالب درست میباشد اما به دلیل حساسیتی که در من وجود دارد وداشت روی روحیه ام اثر میگذاشت ادامه ندادم انگار در اطاق جراحی بودم و صحنه های این عملهای توصیف شده را میدیدم .

محمد

خیلی برایم جالب بود ممنون از نویسنده.منتظر معرفی بیشتر افراد مفید جامعه هستیم.

استفاده از مطالب با ذکر منبع و هماهنگی بلامانع است.پیام دانش در ویرایش و خلاصه کردن مطالب آزاد است.مطالب ارائه شده لزوما دیدگاه سایت نیست. طراحی شده توسط دیباگران evaznama