شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۳

  درباره ما
       بسم الله الرحمن الرحیم
                                 تیرماه 1393

                              ماه  رمضان 1435

          نیک اندیشان ارجمند
 
با عرض سلام و احترام:

ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان وآرزوی قبولی طاعات و عبادت مومنان ازخداوند متعال و سپاسگزاری از خیراندیشان که از آغاز فعالیت دانشگاه آزاداسلامی(1386هجری شمسی) و مخصوصا از رمضان  سال  قبل صمیمانه هیات امنا را حمایت تا امکان اتمام فاز یک ساختمان آموزشی واداری درنظرآباد فراهم آید،

به استحضار می رساند:
 

فاز یک ساختمان آموزشی این دانشگاه شامل طبقه سوم (سالن آمفی تئاتر با تجهیزات و دکوراسیون کامل، کتابخانه با تجهیزات،کلاس­های درس با تجهیزات وبخش اداری)، راه پله ها و بخش های ورودی طبقات اول و دوم ، آسانسور، سالن جلسه در طبقه دوم، آماده و درنظر است پس از نصب کولرهای اسپیلیت وانجام شبکه های لوله کشی آب وگازکه بخشدارمحترم وروسای محترم ادارات آبفا وگازاعلام کرده اند درتابستان امسال صورت می گیرد، مورد بهره برداری وفعالیت آموزشی واداری دانشگاه در آن استقرار یابد.

برای انتقال سریع تر به ساختمان اصلی واقع در زمین نظرآباد-تنب سمیدونیازبه 50 دستگاه کولر اسپیلیت وتکمیل تجهیزات اداری می باشد که دراین ماه مبارک از مومنان گرامی استدعا می نماید بسته به توان ونیت خود دانشگاه را در تامین آن (حتي اگر یک دستگاه باشد) مساعدت وپشتیبانی فرمایند.

همچنین به منظورتسریع دراتمام کل ساختمان با زیربنای 5500 مترمربع که اکنون حدود 3000مترمربع آن به اتمام رسیده است وبرای تحقق این امر و بهره مندی از نیات خیرخواهانه نیکوکاران، فازهای باقیمانده در طبقات اول ودوم تفکیک وبرای هرکدام برآورد هزینه صورت گرفته تا امکان سهیم گردیدن هر نیک اندیش برای طرح مورد نظر فراهم ودراین حالت، هیات امنا مجال خواهد یافت با همت مشارکت کنندگان، عملیات ساختمان را براساس ترتیب فازهای اعلامی ادامه تا کل ساختمان را همراه با حصار دور و محوطه به پایان برساند و بر افتخار دانشگاه بیافزاید

 

تا در راستای نیت نیکوکاران برای کمک به پیشرفت وگسترش علم درمنطقه، نیک نامی خیراندیشان به نام خود یا وابستگان را در این دانشگاه ماندگار و جاویدان سازد.

                                                   

  با احترام:   هیأت امنا ی

دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز

                                                                  
      

طرح­های تفکیک شده عبارتند از:

الف)- برای راه اندازی دانشگاه از فاز یک  

کولرهای گازی اسپپلیت 50 دستگاه با قیمت حدودی هردستگاه بین1/5تا2میلیون تومان، به اضافه تجهیزات اداری(میز، صندلی، میز و صندلی جلسه، کمدهای بایگانی) معادل بیست میلیون تومان که جمعآبه یک صد میلیون تومان احتیاج است.               

 

ب) فازهای بعدی که نیاز به انجام کارعمرانی است.

فاز2: نمای ساختمان به مقیاس 2500 متر مربع و اعتباری معادل سیصد و پنجاه میلیون تومان

فاز3-1: حصارکشی دیوار به مقیاس 1700 متر، اعتباری معادل یکصد و پنجاه میلیون تومان

فاز3-2: محوطه همراه با فضای سبز در محدوده مسجد و ساختمان، اعتبار مورد نیاز پنجاه میلیون تومان

فاز 4،5 ،6 و 7: چهار بخش تفکیک شده طبقات اول و دوم هرکدام 500 متر مربع و اعتبار مورد نیاز برای هر بخش سیصد میلیون تومان

فاز8: سردر ورودی یکصد و پنجاه میلیون تومان

در پایان به عرض می رساند: هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی پس از اتمام این ساختمان و با توجه به کاهش جمعیت دانشجو و افزایش تعداد دانشگاه ها، از آن استفاده چند منظوره (آموزشی، خوابگاه، پژوهشی، کارگاه و...) خواهد داشت و برنامه ای برای افزایش طرح جدید ساختمانی نخواهد داشت.

بدین منظور و توجه به تحصیل بیش از 270 نفر دانشجو و اشتغال 7 نفرکارمند و50 نفر مربی وفارغ التحصیلی 170 نفر در طول فعالیت 7 ساله خود از نیکوکاران گرامی همان­گونه که تاکنون حمایت کرده اند استدعا می نماید مساعدت نمایند تا درگام اول با تامین تجهیزات سرمایشی (50 دستگاه کولر اسپیلیت و تجهیزات اداری)، امکان انتقال به ساختمان فراهم و امید است پشتیبانی شود تا بقیه فازها نیز بدون وقفه عملیات کاریشان ادامه یابد. ان شاا... .

علاقه­مندان می توانند به منظورمشاهده وضعیت ساختمان و کسب اطلاعات بیشتر، از ساعت 7:30 تا 16 به جز روزهای پنج شنبه و جمعه از طریق شماره های 3627970 تا 72 به صورت تلفنی تماس و یا حضوری به دفتردانشگاه دربلوارحاج محمداسماعیل امیررادویاتمام طول روزهفته ازخودساختمان واقع درنظرآبا-تنب سمیدو-جنب شهرک صنعتی مراجعه فرمایند.  گالری عکس

یکم شهریورماه«زادروزشیخ ابوعلی سینا»وروز«پزشک»- گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  آغاز ساخت تالار دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز
[ دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۹ - 16:29:01 ]
عملیات ساختمانی تالار چند منظوره دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز آغاز شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز با اعلام این خبر گفت: به دلیل افزایش حجم امورات آموزشی و اداری در این دانشگاه نیاز به یک تالار چند منظوره بزرگ در مکان فعلی ضروری بود. بنابراین پس از طرح موضوع و تصویب در جلسه هیات امنا عملیات ساخت تالار چند منظوره امتحانات، اجتماعات و غیره در محل فعلی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد. عبدالعزیز خضری با افزدون این مطلب که این تالار در ابعاد 9 در 15 و به مساحت 135 متر مربع در ادامه راهرو با مصالح بلوک و سیمان و اسکلت فلزی سبک ساخته می شود. و اعتبار لازم برای ساخت این تالار را افزون بر 200 میلیون ریال ذکر کرد و گفت: برای ساخت این سالن اعتبار خاصی موجود نمی باشد ولی به یاری خدا و همت مسئولان و مردم نیکوکار انشااله تامین اعتبار خواهد شد.
خضری سالن قبلی اجتماعات را کم ظرفیت دانست و گفت: از این سالن برای امور اداری استفاده خواهیم کرد و خوشبختانه با این تغییر و تحول کتابخانه تخصصی نیز راه اندازی خواهد شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز مدت ساخت سالن بزرگ را 2 ماه ذکر کرد و گفت در بزرگداشت هفته دولت از آن بهره برداری خواهیم کرد.وی در پایان گفت: در ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز واقع در نظرآباد تمامی امکانات پیش بینی شده است. و تا آماده شدن ساختمان جدید، دانشجویان، اساتید و مردم همیشه مهربان و نیکوکار اوز می توانند از امکانات فعلی بهره مند گردند.
عصر اوز
 
   
نظرهای شما :  
ایالت پنسلوانیا[20/8/1390] : وقت کردم ووارد آرشیو منویتان شدم سعی کردم مروری برتیترهایتان داشته باشم اولین مطلبتان برایم بیش از همه خواندنی بودکه رییسی درایران براس ساخت سالنی بزرگ با قاطعیت وبدون داشتن پول ازبرنامه وزمانبندی پروژه صحبت میکند اولین برا یم مهم بود یک سالن بزرگ چه جوری میخواهد با بیست میلیون تومان به اتمام برسد وبعد درزمانی یکماهه به هرحال بقیه تیترهارا که خواندم دیدم سالن تمام شده ودر عکس خیلی هم زیبا بنظرمیرسید نمیدانم چه بازتابی درایران اینگونه کارها داردولی اگر چنین چیزی درامریکا رخ دهد تیتر مطبوعات میگردد ودولت مردان هم خاموش از کنارآن نخواهند گذشت
 
نام: