جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۳

  درباره ما
دانشگاه آزاداوز

دررشته های کاردانی وکارشناسی
                                  بدون کنکوردانشجو
                                                                  می پذیرد     


ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته آغاز شد. داوطلبان جهت ثبت نام می توانند به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org مراجعه نمایند.
سایت برای ثبت نام ترم بهمن باز می باشد.


رشته های دانشگاه آزاد اسلامی اوز به شرح زیر می باشد:
کارشناسی: علوم قضایی

کارشناسی ناپیوسته: مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی اجرایی عمران (همان مهندسی تکنولوژی عمران –عمران می باشد)، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، علمی کاربردی معماری، علمی کاربردی حسابداری
کاردانی پیوسته: مکانیک خودرو، حسابداری، کامپیوتر، ساختمان-کارهای عمومی ساختمان،نقشه کشی معماری

کاردانی ناپیوسته: علمی کاربردی کامپیوتر، کاردان فنی عمران-ساختمانهای بتنی، معماری
توضیح: پذیرش داوطلبان کارشناسی ناپیوسته برای کلیه رشته ها به جز کارشناسی ناپیوسته مکانیک خودرو که ازطریق دانشگاه آزاداسلامی واحد لامرد صورت می گیرد بقیه از طریق دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته ویژه دارندگان مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کاردانی ناپیوسته ویژه دارندگان مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته ویژه دارندگان مدرک دیپلم سه ساله فنی حرفه ای، کاردانش و سه ساله متوسطه نظری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر روزانه به جز روزهاي پنج شنبه و جمعه با شماره هاي 7972-07152516762 تماس حاصل فرماييد.

www.iauevaz.ac.ir www.payamedanesh.com markazevaz@yahoo.com  گالری عکس

ولادت حضت زینب(س)وروزپرستار-گرامی باد

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  آغاز ساخت تالار دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز
[ دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۸۹ - 16:29:01 ]
عملیات ساختمانی تالار چند منظوره دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز آغاز شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز با اعلام این خبر گفت: به دلیل افزایش حجم امورات آموزشی و اداری در این دانشگاه نیاز به یک تالار چند منظوره بزرگ در مکان فعلی ضروری بود. بنابراین پس از طرح موضوع و تصویب در جلسه هیات امنا عملیات ساخت تالار چند منظوره امتحانات، اجتماعات و غیره در محل فعلی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد. عبدالعزیز خضری با افزدون این مطلب که این تالار در ابعاد 9 در 15 و به مساحت 135 متر مربع در ادامه راهرو با مصالح بلوک و سیمان و اسکلت فلزی سبک ساخته می شود. و اعتبار لازم برای ساخت این تالار را افزون بر 200 میلیون ریال ذکر کرد و گفت: برای ساخت این سالن اعتبار خاصی موجود نمی باشد ولی به یاری خدا و همت مسئولان و مردم نیکوکار انشااله تامین اعتبار خواهد شد.
خضری سالن قبلی اجتماعات را کم ظرفیت دانست و گفت: از این سالن برای امور اداری استفاده خواهیم کرد و خوشبختانه با این تغییر و تحول کتابخانه تخصصی نیز راه اندازی خواهد شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز مدت ساخت سالن بزرگ را 2 ماه ذکر کرد و گفت در بزرگداشت هفته دولت از آن بهره برداری خواهیم کرد.وی در پایان گفت: در ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز واقع در نظرآباد تمامی امکانات پیش بینی شده است. و تا آماده شدن ساختمان جدید، دانشجویان، اساتید و مردم همیشه مهربان و نیکوکار اوز می توانند از امکانات فعلی بهره مند گردند.
عصر اوز
 
   
نظرهای شما :  
ایالت پنسلوانیا[20/8/1390] : وقت کردم ووارد آرشیو منویتان شدم سعی کردم مروری برتیترهایتان داشته باشم اولین مطلبتان برایم بیش از همه خواندنی بودکه رییسی درایران براس ساخت سالنی بزرگ با قاطعیت وبدون داشتن پول ازبرنامه وزمانبندی پروژه صحبت میکند اولین برا یم مهم بود یک سالن بزرگ چه جوری میخواهد با بیست میلیون تومان به اتمام برسد وبعد درزمانی یکماهه به هرحال بقیه تیترهارا که خواندم دیدم سالن تمام شده ودر عکس خیلی هم زیبا بنظرمیرسید نمیدانم چه بازتابی درایران اینگونه کارها داردولی اگر چنین چیزی درامریکا رخ دهد تیتر مطبوعات میگردد ودولت مردان هم خاموش از کنارآن نخواهند گذشت
 
نام: