جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳

  درباره ما
دانشگاه آزاداوز

دررشته های کاردانی وکارشناسی
                                  بدون کنکوردانشجو
                                                                  می پذیرد     


ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته آغاز شد. داوطلبان جهت ثبت نام می توانند به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org مراجعه نمایند.
سایت برای ثبت نام ترم بهمن باز می باشد.


رشته های دانشگاه آزاد اسلامی اوز به شرح زیر می باشد:
کارشناسی: علوم قضایی

کارشناسی ناپیوسته: مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی اجرایی عمران (همان مهندسی تکنولوژی عمران –عمران می باشد)، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، علمی کاربردی معماری، علمی کاربردی حسابداری
کاردانی پیوسته: مکانیک خودرو، حسابداری، کامپیوتر، ساختمان-کارهای عمومی ساختمان،نقشه کشی معماری

کاردانی ناپیوسته: علمی کاربردی کامپیوتر، کاردان فنی عمران-ساختمانهای بتنی، معماری
توضیح: پذیرش داوطلبان کارشناسی ناپیوسته برای کلیه رشته ها به جز کارشناسی ناپیوسته مکانیک خودرو که ازطریق دانشگاه آزاداسلامی واحد لامرد صورت می گیرد بقیه از طریق دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته ویژه دارندگان مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کاردانی ناپیوسته ویژه دارندگان مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم می باشد.

ثبت نام در رشته های تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته ویژه دارندگان مدرک دیپلم سه ساله فنی حرفه ای، کاردانش و سه ساله متوسطه نظری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر روزانه به جز روزهاي پنج شنبه و جمعه با شماره هاي 7972-07152516762 تماس حاصل فرماييد.

www.iauevaz.ac.ir www.payamedanesh.com markazevaz@yahoo.com  گالری عکس

پانزدهم اسفند روز درختکاری را گرامی بداریم

 
[ ارسال عکس ]
آرشیو گالری تصاویر  

  ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور


  آمار
  سفر نامه محمد طاهر قاضي زاده به حج
[ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ - 05:40:51 ]
سفر نامه آقای محمد طاهر قاضي زاده به حج

 
اينجانب محمد طاهر قاضي زاده متصدی خدمات دانشگاه آزاداسلامی مرکزاوز،در تاريخ 23/1/92 از شيراز رأس ساعت 14:30 با هواپيما عربستان سعودي از فرودگاه شيراز پرواز و رأس ساعت 6:30 به وقت عربستان سعودي هواپيما در فرودگاه مدينه فرود آمد سپس همگي مان وارد سالن فرودگاه شديم جهت بازديد گذر نامه و گرفتن اثر انگشت از ما و بعد از مراحل بازديد گذرنامه و اثر انگشت از فرودگاه آنجا خارج شديم و ماشيني که جلوي درب سالن فرودگاه دنبال ما آمده بود همگيمان سوار آن شديم و روانه هتل مدينه شديم،و در آن هتل رئيس کاروان بنام آقاي بي غم و آقاي يزدي که از طرف لار با ما بودند سخنراني کوتاهي در مورد وظايف و مراقبت خودمان نمودند و همچنين روحاني آقاي شيخ حسيني که اهل گله دار بودند نيز سخنراني نمودند.

 
خلاصه سفر ما 12 روز به طول انجاميد،6 روز در مدينه و 6 روز هم در مکه و آن 6 روزي که در مدينه بوديم از خاطره هاي معنوي که در آنجا داشتيم از مسجد نبوي و قبر پيامبر و خلفاي راشدين و همچنين قبرستان بقيع ديدن کرديم و فاتحه فرستاديم وهمچنين از کوه احد و قبرستان احد و مسجد شجره که ما بين مدينه و مکه قرار دارد ديدن کرديم،براي غسل و وضو و طواف مردم در مسجد شجره آماده مي شدند.
همچنين از مسجد هفت تن و مسجد حضرت عمر و غار حرا که محل نازل شدن قرآن کريم بر پيامبر توسط جبرئيل بوده است ديدن کرديم و آن 6 روزي که وقت داشتيم نيز به طواف در خانه خدا پرداختيم.در پايان از آقاي حاج ابراهيم اميني و خانواده محترم ايشان و دختران و داماد ايشان آقاي حاج پيمان محمد زاده که در سفر حج از اول تا روز آخر بنده را ياري نموده اند کمال تشکر ويژه را دارم
 اين گزارشي کوتاه از سفر حج من بود  که آرزومندم از خداوند که به تمامي مسلمانان(چه آن کساني که مشرف شده و چه کساني که تا کنون نرفته اند) اين توفيق را بدهد که به سفر حج بروند .

 
   
نظرهای شما :  
همشهری[30/2/1392] : زیارت قبول واینشتالله که دعایت اجابت برای آنهاییکه که تاکنون سفر حج مشرف نشده اند مشرف شوند
 
ناصر[30/2/1392] : چرا خبرهای اوزرا کمترمیزنید البته مدتی است که کمتر خبراوزدارید
 
نام: